Oro krovinių gabenimas iš Kinijos į Lietuvą

Oro krovinių gabenimas iš Kinijos į Lietuvą

UAB”Translogera” jau ne vienerius metus gabena oro krovinius iš Kinijos į Lietuvą. Mes visada laiku ir kokybiškai atliekame visus mūsų klientų užsakymus.

Oro krovinių gabenimas iš Kinijos į Lietuvą

UAB“Translogera“ gabena krovinius oro transportu per trumpiausią terminą ir už konkurencingą kainą. Savo klientams, vežantiems oro krovinius Kinija – Lietuva visada pateikiame realius gabenimo terminus, įvertiname visas aplinkybes, dėl kurių oro kroviniai iš Kinijos galėtų užsilaikyti arba pailgėtų jų gabenimo terminas.
Pas mus darbuojasi patyrę darbuotojai, mes galime pasiūlyti transportą tolimesniam krovinių pristatymui keliu transportu, turime galimybę saugoti krovinius įvairaus tipo sandėliuose tiek Lietuvoje tiek ir Kinijoje.

Mes siūlome:

-rinktinių oro krovinių iš skirtingų tiekėjų konsolidavimas;
-krovinių surinkimas iš didžiausių Kinijos miestų Beijing, Shanghai, Hong Kong, Xiame, Guangzhou,
Shenzhen , Harbin ,Wuhan ir kitų;
oro krovinių gabenimas iš Kinijos į Lietuvą palankaiusiais terminais ir kaina;
-oro krovinių sandėliavimas įvairaus tipo muitinės ir paprastuose sandėliuose;
-krovimo, perkrovimo darbai( rankinis , mechanizuotas);
-rinktinių oro krovinių Kinija – Lietuva pristatymo termino kontrolė;
-krovinių pristatymas iki durų į didžiausius Lietuvos mietus Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevežys, Alytus ir kitus, užsakovui pageidaujant, krovinių pristatymas iki durų mažomis dalimis.
-klientui pageidaujant papildomas krovinių draudimas;
-importo, eksporto, tranzito procedūrų forminimas, oro krovinio dokumentų paruošimas, tikrinimas.
-krovinių gabenimas oru iš Kinijos į Lietuvą kombinuotų transportu.

Tam, kad sėkmingai būtų pristatytas krovinys, turi būti parinktas atitinkantis reikalavimus transportas, judėjimo metu krovinys turi būti sekamas kiekviename etape( pakraunant, perkraunant ir tt.). Savalaikiai turi būti sprendžiami visi iškylantis trukdžiai ir problemos. Mūsų įmonė turi galimybę ir patirtį atlikti visas minėtas užduotis. Tam mes naudojames plačiu agentu tinklų Kinijoje, turime reikalinga sandėliavimo ir krovimo įranga. Mes palaikome gerus partnerystės ryšius su krovinius gabenančiomis oro linijomis.

Priklausomai nuo gabenamo oro krovinio tipo, greitas oro krovinių gabenimas iš Kinijos į Lietuvą gali būti atliekamas keleivinio tipo lėktuvais. Tai operatyviausias ir universaliausias variantas už optimalią gabenimo kainą. Trūkumas – gabenant didesnį krovinį į mažesnes dalis, dėl ko siunta pasiekia gavėją per kelis oro linijų reisus. Jeigu oro krovinių pervežimas Kinija – Lietuva pervežimas atliekamas krovininio tipo lėktuvais, visas krovinys yra patalpinamas vienu metu. Tai leidžia gabenti sunkias ir didesnio gabarito pakuotes. Minusai – reikia sulaukti pilnos krovinių konsolidacijos, be to toks pervežimas kainuoja brangiau.
Be oro pervežimo, turime galimybę gabenti krovinius multimodaliniu būdu, t. y. naudojant skirtingų rūšių transportą, dažniausiai oro transportą ir kelių transportą. Multimodaliniai pervežimai reikalauja didelio profesionalumo iš gabenimą kontroliuojančio vadybininko parenkant transporto maršrutą ir organizuojant krovimių perkrovimus iš vienos transporto rūšies į kitą, kad kroviniai judėtų su minimaliu užlaikymu perkrovimo vietose.
UAB“Translogera“ savo klientams garantuoja patikimą, greitą krovinių pristatymą iš Kinijos į Lietuvą visomis transporto rūšimis.