Krovinių pervežimas iš Švedijos Krovinių pervežimas iš Švedijos

Krovinių gabenimas iš Švedijos

Norime Jums pristatyti rinktinių krovinių pervežimas iš Švedijos ir į Švediją  paslaugą. Mes surenkame dalinius krovinius visoje Švedijos teritorijoje tiek tiesiogiai savo transportu tiek ir per partnerių sandėlius. Krovinių surinkimas ir gabenimas Švedijoje vykdomas nedideliais automobiliais ir tiesiogiai vilkikais su puspriekabėmis. Krovinius galime surinkti ir pristatyti taip pat ir Latvijoje bei Estijoje. Turime galimybę vežti krovinius palaikant temperatūrinį režimą (šaldytuvais).

Dokumentų suforminimas

Esant poreikiui Švedijoje galime suforminti reikalingas muitinės procedūras EK, T1 (jei krovinys gabenamas iš Švedijos į trečias šalis), taip pat paruošiame transporto dokumentus CMR, TIR ir kitus, Jūsų pageidavimu palpildomai apdraudžiame krovinius.

Krovinių gabenimo terminai

Daliniai kroviniai į Lietuvą išvežami kiekvienos savaitės pabaigoje. Pristatymas į visus Lietuvos miestus per 2-4 dienas. Rinktiniai kroviniai iš Lietuvos gabenami kiekvienos savaitės pradžioje, pristatymas per 2-4 dienas.

Krovinių  pervežimas iš Švedijos gabenimo kaina

Krovinio iš Švedijos pevežimo kainą galime paskaičiuoti gave iš Jūsų krovinio pasikrovimo adresą, krovinio svorį, išmatavimus. Šią informaciją galite mums atsiųsti pasinaudoje dešinėje pusėje esančia užklausos forma arba atsiunte informaciją elektroniniu paštu info@translogera.lt . Papildomai galime Jums pasiūlyti keltų bilietus ir apmokėjimą už tiltus Skandinavijoje.

Rinktinių krovinių gabenimo privalumai

Pagrindinis rinktinių krovinių gabenimo pranašumas yra tame, kad vienu metu yra gabenami kroviniai surinkti iš skirtingų klientų. Tai leidžia kiekvienam užsakovui sutaupyti pinigus, nes bendra pervežimo kaina yra proporcingai paskirstoma tarp klientų. Tokiu būdu gabename krovinius nuo 1kg iki keliolikos tonų, kroviniai yra pristatomi nuo durų iki durų.

Kiekvienam klientui stengiamės pateikti individualų sprendimą logistiniams klausimams išspręsti. UAB Translogera gabena krovinius įvairiu transportu,  tai leidžia įvertinti kiekvienos transporto rūšies privalumus ir trūkumus bei atsižvelgiant į tai pateikti optimaliausią Jums variantą.  Todėl turime galimybę pasiūlyti krovinių surinkimą iš visų Europos Sąjungos šalių, ypatingai geras sąlygas iš Lenkijos, Latvijos ir Estijos, o taip pat iš trečiųjų šalių, iš kur krovinius atplukdome jūriniais konteineriais arba gabename oro transport.

Galime pasiūlyti Jūsų krovinių gabenimui reikalingas specialias gabenimo sąlygas. Gabenimas galimas naudojant pastovų temperatūrinį režimą palaikantį transportą. Taip pat turime galimybę pervežti negabaritinius ir pavojingus krovinius (ADR). Esant reikalui kroviniai gali būti talpinami į paprastus, muitinės arba akcizinius sandėlius. Galime pasiūlyti ir temperatūrinio režimo sandėlius.

Mūsų gabenami kroviniai yra apdrausti tarptautinio krovinių vežimo keliais konvencijos (CMR) reikalaujama suma. Visada, pagal atskirą užklausimą, galime apdrausti Jūsų krovinius papildomu draudimu.

Mes tikimės Tapti patikimu Jūsų partneriu gabenant krovinius tarp Lietuvos ir Švedijos.