Krovinių pervežimas iš Lenkijos, į Lenkiją

Krovinių pervežimas iš Lenkijos

Krovinių gabenimas iš Lenkijos

Norime Jums pristatyti rinktinių krovinių pervežimo iš Lietuvos į Lenkiją ir iš Lenkijos į Lietuvą paslaugą.
Mes surenkame dalinius krovinius visoje Lenkijos teritorijoje tiek tiesiogiai savo transportu tiek ir per partnerių sandėlius. Krovinių pervežimas iš Lenkijos vykdomas nedideliais automobiliais ir tiesiogiai vilkikais su puspriekabėmis.
Krovinius  surenkame visose europos sąjungos valstybėse. Turime galimybę vežti krovinius palaikant temperatūrinį režimą (šaldytuvais).

Dokumentų suforminimas

Esant poreikiui Lenkijoje galime suforminti reikalingas muitinės procedūras EK, T1 (jei krovinys gabenamas iš Lenkijos į trečias šalis), taip pat paruošiame transporto dokumentus CMR, TIR ir kitus, Jūsų pageidavimu palpildomai apdraudžiame krovinius.

Krovinių gabenimo į Lenkiją terminai

Daliniai kroviniai gabenami 2 kartus per savaitę į visus Lietuvos miestus per 1-4 dienas.
Kroviniai Lenkijoje surenkami daugumoje didžiųjų miestų: Varšuva, Krokuva, Lodzė, Vroclavas, Poznanė, Gdanskas, Ščecinas, Bydgoščius, Liublinas, Katovice, Balstogė ir kituose.

Krovinių pervežimas iš Lenkijos ir jo kaina

Krovinio pervežimo kainą paskaičiuosime gave iš Jūsų krovinio pasikrovimo adresą, krovinio svorį, išmatavimus. Šią informaciją galite mums atsiųsti pasinaudoje dešinėje pusėje esančia užklausos forma arba atsiunte informaciją elektroniniu paštu info@translogera.lt

Rinktinių krovinių gabenimo privalumai

Pagrindinis rinktinių krovinių gabenimo pranašumas yra tame, kad vienu metu yra gabenami kroviniai surinkti iš skirtingų klientų. Tai leidžia kiekvienam užsakovui sutaupyti pinigus, nes bendra pervežimo kaina yra proporcingai paskirstoma tarp klientų. Tokiu būdu gabename krovinius nuo 1kg iki keliolikos tonų, kroviniai yra pristatomi nuo durų iki durų.

Kiekvienam klientui stengiamės pateikti individualų sprendimą logistiniams klausimams išspręsti. UAB Translogera gabena krovinius įvairiu transportu,  tai leidžia įvertinti kiekvienos transporto rūšies privalumus ir trūkumus bei atsižvelgiant į tai pateikti optimaliausią Jums variantą.  Todėl turime galimybę pasiūlyti krovinių surinkimą iš visų Europos Sąjungos šalių, ypatingai geras sąlygas iš Lenkijos, Latvijos ir Estijos, o taip pat iš trečiųjų šalių, iš kur krovinius atplukdome jūriniais konteineriais arba gabename oro transportu.

Galime pasiūlyti Jūsų krovinių gabenimui reikalingas specialias gabenimo sąlygas. Gabenimas galimas naudojant pastovų temperatūrinį režimą palaikantį transportą. Taip pat turime galimybę pervežti negabaritinius ir pavojingus krovinius (ADR). Esant reikalui kroviniai gali būti talpinami į paprastus, muitinės arba akcizinius sandėlius. Galime pasiūlyti ir temperatūrinio režimo sandėlius.

Mūsų gabenami kroviniai yra apdrausti tarptautinio krovinių vežimo keliais konvencijos (CMR) reikalaujama suma. Visada, pagal atskirą užklausimą, galime apdrausti Jūsų krovinius papildomu draudimu.
Mes tikimės Tapti patikimu Jūsų partneriu gabenant krovinius tarp Lietuvos ir Lenkijos.