Krovinių pervežimas iš Danijos, į Daniją

Krovinių pervežimas is Danijos

Krovinių pervežimas iš Danijos ir į Daniją

Norime Jums pristatyti rinktinių krovinių gabenimo iš Lietuvos į Daniją ir iš Danijos į Lietuvą paslaugą.
Mes surenkame dalinius krovinius visoje Danijos teritorijoje tiek tiesiogiai savo transportu tiek ir per partnerių sandėlius. Krovinių gabenimas iš Danijos vykdomas nedideliais automobiliais ir tiesiogiai vilkikais su puspriekabėmis. Pervežame dalinius krovinius iš Lietuvos į Daniją ir iš Danijos į Lietuvą šaldytuvais.
Krovinius galime surinkti ir pristatyti taip pat ir Latvijoje bei Estijoje.
Turime galimybę vežti krovinius palaikant temperatūrinį režimą (šaldytuvais).

Dokumentų suforminimas

Esant poreikiui Danijoje galime suforminti reikalingas muitinės procedūras EK, T1 (jei krovinys gabenamas iš Danijos į trečias šalis), taip pat paruošiame transporto dokumentus CMR, TIR ir kitus, Jūsų pageidavimu palpildomai apdraudžiame krovinius.

Krovinių pervežimo į Daniją terminai

Daliniai kroviniai į Lietuvą išvežami kiekvienos savaitės pabaigoje. Pristatymas į visus Lietuvos miestus per 2-4 dienas.
Rinktiniai kroviniai iš Lietuvos į Daniją pervežami kiekvienos savaitės pradžioje, pristatymas per 2-4 dienas. Greitas krovinių pervežimas iš Lietuvos į Daniją šaldytuvais.

Krovinių pervežimas iš Danijos ir jo kaina

Krovinio vežimo kainą galime paskaičiuoti gavę iš Jūsų krovinio pasikrovimo adresą, krovinio svorį, išmatavimus. Šią informaciją galite mums atsiųsti pasinaudoje dešinėje pusėje esančia užklausos forma arba atsiunte informaciją elektroniniu paštu info@translogera.lt .
Papildomai galime Jums pasiūlyti keltų bilietus ir apmokėjimą už tiltus Skandinavijoje.

Rinktinių krovinių gabenimo privalumai

Pagrindinis rinktinių krovinių gabenimo pranašumas yra tame, kad vienu metu yra gabenami kroviniai surinkti iš skirtingų klientų. Tai leidžia kiekvienam užsakovui sutaupyti pinigus, nes bendra pervežimo kaina yra proporcingai paskirstoma tarp klientų. Tokiu būdu gabename krovinius nuo 1kg iki keliolikos tonų, kroviniai yra pristatomi nuo durų iki durų.

Kiekvienam klientui mes stengiamės pateikti individualų sprendimą logistiniams klausimams išspręsti. Kadangi UAB Translogera gabena krovinius įvairiu transportu, mes galime įvertinti kiekvienos transporto rūšies privalumus ir trūkumus ir atsižvelgdami į tai pateikti optimaliausią Jums variantą.

Mes galime pasiūlyti Jūsų krovinių gabenimui reikalingas specialias gabenimo sąlygas. Esant reikalui kroviniai gali būti talpinami i paprastus, muitinės arba akcizinius sandėlius. Naudojame ir temperatūrinio režimo sandėlius.

Mūsų gabenami kroviniai yra apdrausti tarptautinio krovinių vežimo keliais konvencijos (CMR) reikalaujama suma. Visada, pagal atskirą užklausimą, galime apdrausti Jūsų krovinius papildomu draudimu.
Mes tikimės Tapti patikimu Jūsų partneriu gabenant krovinius tarp Lietuvos ir Danijos.