Krovinių pervežimas į Kaliningradą

Krovinių pervežimas į Kaliningradą

Krovinių gabenimas Kaliningradą ir srities miestus

Norime Jums pristatyti rinktinių krovinių gabenimo iš Lietuvos į Kalinigradą paslaugą.
Mes surenkame dalinius krovinius visoje Lietuvoje tiek tiesiogiai savo transportu tiek ir per partnerių sandėlius. Krovinių pervežimas į Kaliningradą vykdomas nedideliais automobiliais ir tiesiogiai vilkikais su puspriekabėmis.
Krovinius surenkame visose europos sąjungos valstybėse ir atvežame iki mūsų sandėlių Vilniuje.
Turime galimybę vežti krovinius palaikant temperatūrinį režimą (šaldytuvais).

Muitinės procedūrų forminimas

Esant poreikiui mes patys suforminame reikalingas muitinės procedūras (EK, T1, TIR, ATA ir kt.), taip pat paruošiame transporto dokumentus CMR,važtaraščius ir kitus, Jūsų pageidavimu palpildomai apdraudžiame krovinius.

Gabenimo terminas

Daliniai kroviniai į Kaliningradą išvežami 1-2 kartus per savaitę. Galimas pristatymas į Kaliningrado srities miestus Chernyachovsk, Gvardeysk, Zheleznodorozhnyj, Neman, Gusev, Svetlogorsk ir kitus. Pervežimas trunka nuo 1 iki 3 dienų.

Krovinių pervežimas į Kaliningradą ir jo kaina

Krovinių pervežimo kainą į Kaliningradą  paskaičiuosime gavę iš Jūsų krovinio pasikrovimo adresą, krovinio svorį, išmatavimus. Šią informaciją galite mums atsiųsti pasinaudoje dešinėje pusėje esančia užklausos forma arba atsiuntę informaciją elektroniniu paštu info@translogera.lt .

Rinktinių krovinių gabenimo pranašumas

Pagrindinis rinktinių krovinių gabenimo pranašumas yra tame, kad vienu metu yra gabenami kroviniai surinkti iš skirtingų klientų. Tai leidžia kiekvienam užsakovui sutaupyti pinigus, nes bendra pervežimo kaina yra proporcingai paskirstoma tarp klientų. Tokiu būdu gabename krovinius nuo 1kg iki keliolikos tonų, kroviniai yra pristatomi nuo durų iki durų.

Kiekvienam klientui stengiamės pateikti individualų sprendimą logistiniams klausimams išspręsti. UAB Translogera gabena krovinius įvairiu transportu,  tai leidžia įvertinti kiekvienos transporto rūšies privalumus ir trūkumus bei atsižvelgiant į tai pateikti optimaliausią Jums variantą.  Todėl turime galimybę pasiūlyti krovinių surinkimą iš visų Europos Sąjungos šalių, ypatingai geras sąlygas iš Lenkijos, Latvijos ir Estijos, o taip pat iš trečiųjų šalių, iš kur krovinius atplukdome jūriniais konteineriais arba gabename oro transportu.

Galime pasiūlyti Jūsų krovinių gabenimui reikalingas specialias gabenimo sąlygas. Gabenimas galimas naudojant pastovų temperatūrinį režimą palaikantį transportą. Taipogi turime galimybę pervežti negabaritinius ir pavojingus krovinius (ADR). Esant reikalui kroviniai gali būti talpinami į paprastus, muitinės arba akcizinius sandėlius. Galime pasiūlyti ir temperatūrinio režimo sandėlius.

Mūsų gabenami kroviniai yra apdrausti tarptautinio krovinių vežimo keliais konvencijos (CMR) reikalaujama suma. Visada, pagal atskirą užklausimą, galime apdrausti Jūsų krovinius papildomu draudimu.
Mes tikimės Tapti patikimu Jūsų partneriu gabenant krovinius iš Lietuvos į Kaliningradą ir srities miestus.