Krovinių pervežimas į Baltarusiją

Kroviniu pervezimas i Baltarusija

Krovinių gabenimas į Baltarusiją (Minską ir kitus miestus)

Norime Jums pristatyti rinktinių krovinių gabenimo iš Lietuvos į Baltarusiją paslaugą. Mes surenkame dalinius krovinius visoje Lietuvoje tiek tiesiogiai savo transportu tiek ir per partnerių sandėlius. Krovinių pervežimas į Baltarusiją,  Minską ir kitus miestus vykdomas nedideliais automobiliais ir tiesiogiai vilkikais su puspriekabėmis. Krovinius surinkame visose Europos sajungos šalyse.  Turime galimybę vežti krovinius palaikant temperatūrinį režimą (šaldytuvais).

Muitinės procedūrų Lietuvoje ir Baltarusijoje forminimas

Esant poreikiui patys suforminame reikalingas muitinės procedūras (EK, T1, TIR, ATA ir kt.), taip pat paruošiame transporto dokumentus CMR, važtaraščius ir kitus, Jūsų pageidavimu palpildomai apdraudžiame krovinius.

Gabenimo terminas

Dalinių krovinių pervežimas į Baltarusiją vykdomas 2 kartus per savaitę. Galimas pristatymas į Baltarusijos Respublikos miestus Minską, Gomelį, Mogiliovą, Vitebską, Gardiną, Brestą, Babruiską, Baranovičius ir kitus. Pervežimas trunka nuo 1 iki 3 dienų.

Krovinių pervežimas į Baltarusiją ir jo kaina

Krovinio gabenimo į Baltarusiją kainą paskaičiuosime gavę iš Jūsų krovinio pasikrovimo adresą, krovinio brutto svorį, išmatavimus. Šią informaciją galite mums atsiųsti pasinaudoję dešinėje pusėje esančia užklausos forma arba atsiunte informaciją elektroniniu paštu info@translogera.lt .

Rinktinių krovinių pervežimas į Baltarusiją 

Pagrindinis rinktinių krovinių gabenimo pranašumas yra tame, kad vienu metu yra gabenami kroviniai surinkti iš skirtingų klientų. Tai leidžia kiekvienam užsakovui sutaupyti pinigus, nes bendra pervežimo kaina yra proporcingai paskirstoma tarp klientų. Tokiu būdu gabename krovinius nuo 1kg iki keliolikos tonų, kroviniai yra pristatomi nuo durų iki durų.

Kiekvienam klientui stengiamės pateikti individualų sprendimą logistiniams klausimams išspręsti. UAB Translogera gabena krovinius įvairiu transportu,  tai leidžia įvertinti kiekvienos transporto rūšies privalumus ir trūkumus bei atsižvelgiant į tai pateikti optimaliausią Jums variantą.  Todėl turime galimybę pasiūlyti krovinių surinkimą iš visų Europos Sąjungos šalių, ypatingai geras sąlygas iš Lenkijos, Latvijos ir Estijos, o taip pat iš trečiųjų šalių, iš kur krovinius atplukdome jūriniais konteineriais arba gabename oro transportu.

Galime pasiūlyti Jūsų krovinių gabenimui reikalingas specialias gabenimo sąlygas. Gabenimas galimas naudojant pastovų temperatūrinį režimą palaikantį transportą. Taip pat turime galimybę pervežti negabaritinius ir pavojingus krovinius (ADR). Esant reikalui kroviniai gali būti talpinami į paprastus, muitinės arba akcizinius sandėlius. Galime pasiūlyti ir temperatūrinio režimo sandėlius.

Mūsų gabenami kroviniai yra apdrausti tarptautinio krovinių vežimo keliais konvencijos (CMR) reikalaujama suma. Visada, pagal atskirą užklausimą, galime apdrausti Jūsų krovinius papildomu draudimu.

 

 

Mes tikimės Tapti patikimu Jūsų partneriu gabenant krovinius iš Lietuvos į Baltarusiją .